Byliśmy na miejscu , zamówiłam jak zwykle kawę . Miałam już ją brać , ale jakiś chłopak ;
-El , ty tutaj - mówił przytulając mnie
-Yyyy Tay ? , co ty tutaj robisz ?
-Wróciłam
(Tay - Taylor , mój były)
-Aha ,rozumiem
-Jasne , muszę już spadać , miło cię było zobaczyć ;) - powiedział i wybieg zadowolony
-Kto to ? - zapytał Lou
-Mój były , przyjaźnie się
-Aha , miałaś mówić dlaczego byłaś taka zadowolona
-Ah , no tak , przeprowadzam się , z Ellie ;>
-Ale będziesz w Londynie , i nie idziesz do innej szkoły ?
-Nie to nie daleko , jakieś 10 minut z mojego domu i już jesteś ;) - powiedziałam uśmiechając się - Louis , mam pytanie
-Tak ?
-A raczej 2
-No mów
-Pierwsze poznał być mnie z chłopakami , mnie i Ellie a drugie to , jak miałybyśmy malować mieszkanie , pomogli byście ?
-Jasne , nie ma sprawy <3
-Dziękuje
Tydzień później ;
Wszystko było gotowe , okropnie się cieszyłyśmy , a co ważne mieszka z nami Barbara
Chłopcy to wspaniali przyjaciele ;>
Weszłyśmy z Ellie i Barbarą do domu , trochę się bałam , bo chłopców zostawiałyśmy kiedy remontowali
-Jezuuu , wspaniały ! - mówiła Ellie
-No , nie - powiedziałam
-Paczcie , zostawili podpisy i zdjęcie ;D - mówiła Barbara
Zdjęcie było takie ;
Wtedy do domu weszła Ariana , Lux i moja mama
-Świetne - mówiła Ariana
-Wiem , ale my tego nie robiłyśmy - zaśmiała się Ellie
-A kto - zapytała zaskoczona mama
-Sami One Direction - powiedziała
4 godziny później ;
Była sobota , godzina 22 , o tej godzinie był zawsze

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz