Razem z Ellie wracałyśmy jakoś o 16;00 , nagle do Ellie zadzwoniła mama
Po trochę długiej rozmowie powiedziała do mnie Ellie
-Mam świetną wiadomość
-Mów - powiedziałam
-Mój wujek znalazł coś dla nas , podobno jest to mieszkanie 2 piętrowe
Miałyśmy razem mieszkać , a nie umiałyśmy czegoś znaleźć
2 godziny później ;
Pojechałyśmy tam razem z rodzicami , mieszkanie było wspaniałe , na dole salon , kuchnia i łazienka . Na górze 3 pokoje
-Yyy ... a po co nam ten 3 pokój ? - zapytałam
-Może Barbara wróci - powiedziała Ellie
-Ona , chyba nie , to jest foto modelka , nie wróci
-Zobaczymy
-Ty coś wiesz ?
-Nie , i nie chcę wiedzieć , bo chcę żeby tylko wróciła
-Bierzemy - powiedziałyśmy 2 razem
Późnym wieczorem ;
Strasznie się cieszyłam , byłam na tt i rozmawiałam z Ellie , okropnie się cieszyła ;)
Potem weszłam na chwilkę na fb , Louis do mnie napisał
Louis;No siema , pojechałaś byś jutro ze mną na zakupy ?
Ja; Jasne , tylko o której ?
Louis;o 11 po ciebie przyjadę ;*
Ja;Jasne , ale się ciesze
Louis;Że ze mną tam jedziesz ?
Ja;Nie o to mi chodzi , będę mieszkać sama z Ellie <3
Louis;Dobra ja spadam bo muszę odwieść Barbarę , Liam chory a to jego dziewczyna
Ja;Barbarę
Louis;Palvin
Ja;To moja przyjaciółka , o jezu dawno się z nią nie widziałam
Dzień później ;
Louis po mnie przyjechał
Wyszłam z samochodu
-Ty też coś kupujesz ? - zapytał szczęśliwy Lou
-Tak , a ty co taki szczęśliwy
-Co , nie , ja szczęśliwy , wydaje ci się
3 godziny później ;
Oczywiście kupiłam co miałam kupić
Czyli ; Buty
Koszule , dwie
Nie kupiłam zbyt wiele , bo mam dużo ciuchów , nawet sporo
Wychodzimy ze sklepu
-To co mała , kawa czy do domu - mówi Louis
-Hę , nie chce mi się wracać więc stawiam na kawę
-I git
5 min później ;
Jesteśmy prawie na miejscu , kiedy Lou mówi
-Uśmiech - robiąc mi zdjęcie
____________________________
Podoba się ? , kom




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz